Zestaw nr.2 – „Fiolet w Płomieniach” 40 cebulek z 4 odmian!
Cena regularna:
139,80 zł
Promocja trwa do 28 lutego 2026
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw 2 – „Fiolet w Płomieniach”
40 cebulek – 4 odmiany tulipanów strzępiastych!
Dodaj swojemu ogrodowi wyjątkowego uroku dzięki zestawowi „Fiolet w Płomieniach”! W jego skład wchodzą cztery efektowne tulipany strzępiaste: Gorilla, Phantom, Louvre i Louvre Orange – połączenie głębokiego fioletu i ognistych, ciepłych odcieni.
Cebulki pakowane są w 4 osobne paczki po 10 sztuk, każda paczka wyraźnie oznaczona nazwą odmiany, aby sadzenie było proste i przyjemne. Pakowane tuż przed wysyłką, gwarantują świeżość i wysoką jakość.
Ten zestaw to nie tylko piękne kolory – od ognistych czerwieni i pomarańczy po delikatne kremowo‑różowe odcienie – ale też ogromna oszczędność: kupując w zestawie, płacisz od 40 do 80% mniej niż za te same odmiany w standardowych pakietach i cenach w szczycie sezonu!
Z doświadczenia wiemy, że tulipany z powodzeniem kwitną nawet, gdy zostaną posadzone na początku marca. Jeśli więc pojawi się okienko pogodowe w grudniu, styczniu lub lutym, śmiało wsadzaj cebulki do ziemi – wiosną będą zachwycać kwiatami! Tulipany potrzebują zimna, aby prawidłowo zakwitnąć, więc wcześniejsze sadzenie w sprzyjających warunkach im sprzyja. Wystarczy, że ziemia jest miękka i łatwa do sadzenia, a jeśli masz taką możliwość, możesz je także posadzić w donicach.
Ten zestaw to idealny wybór dla każdego, kto chce wprowadzić do ogrodu spektakularny kontrast kolorów, elegancję i długie kwitnienie tulipanów strzępiastych.

